دانلود رمان مست و مستور از الهه آتش

در این پست از سایت مگلی ، رمان مست و مستور را اماده کردیم.برای دانلود رمان مست و مستور از الهه آتش در ادامه پست همراه سایت مگلی باشید.

دانلود رمان مست و مستور از الهه آتش
دانلود رمان مست و مستور از الهه آتش

رمان مست و مستور به قلم الهه آتش و بصورت آنلاین در حال تایپ می باشد.برای دانلود رمان مست و مستور از الهه آتش در ادامه همراه ما باشید.

خلاصه رمان مست و مستور

مست ومستور سرگذشت دختریست که با هویتی پسرانه به دنیا می آید . دختری که جبر روزگار او را غیر ارادی مجبور می کند تا پسر باشد .
پسرانه آموزش می بیند ، پسرانه رفتار می کند و پسرانه زندگی می کند ....... اما مگر لطافت و زیبایی دخترانه را تا کی می توان مخفی کرد ........

بخشی از پارت اول رمان مست و مستور

درد زایمان آنچنان دربر گرفته بودتش که گاهی حس می کرد حتی توان بالا فرستادن نفسش را هم دیگر ندارد ................ درد برای ثانیه هایی همچون تیر غیب بر تنش می نشست و ثانیه های دیگر رهایش می کرد .
قابله آرام اما با نگاهی نگران و متشوش همراه با تشتی آب گرم پایین پایش نشست و حوله های سفید و نو را همگی ردیفی کنار دستش قرار داد و نگاهی به لبان سفید خاتون و پیشانی نم برداشته از شبنم های ریز و درشت عرق انداخت و زیر لب آیت الکرسی خواند و به صورت خاتون و شکم بسیار برجسته اش فوت کرد .
قابله دامن سفید و گشاد خاتون را بالا زد و میان پایش جای گرفت :
ـ دیگه کم کم باید مهیای زایمانت بشیم خانم جان .
خاتون پلک های خسته اش را ناتوان باز کرد ............. دردی که به آنی در زیر شکمش می پیچید را از درهم مچاله شدن صورتش ، می شد فهمید :
ـ دعا کن ........... این یکی ......... پسر باشه .
قابله بسیار دلش می خواست بگوید بچه از هر جنسی که باشد ، نعمت است . دیگر فرقی نمی کند پسر باشد یا دختر ................ اما برای خاتون و زندگی لب مرزش همه چی فرق می کرد ........... پسر آوردن یعنی بقا و دوام زندگی زناشویی اش با همایون ............ اما اگر این یکی هم بعد از هفت شکم زاییدن ، دختر می شد ، یعنی پایان همه چیز .