دریافت نمایندگی فروش با تنها چند کلیک ساده

دریافت نمایندگی فروش با تنها چند کلیک ساده
دریافت نمایندگی فروش با تنها چند کلیک ساده

دریافت نمایندگی فروش با تنها چند کلیک ساده

مطمئناً همه ما فکرهای بزرگی برای آینده شغلی و زندگی خود داریم. این فکرهای بزرگ گاهی به اقدام و عمل منجر می‌شود و گاهی نیز به دلیل موانع و مشکلاتی مثل کمبود پس‌انداز در نطفه خفه خواهد شد. به نظر شما چگونه می‌توان به موفقیت‌های بزرگی دست‌یافت، اما تلاش کمتری برای این موفقیت انجام داد؟ در این مقاله قصد داریم شما را با دریافت نمایندگی فروش که یکی از راه‌های کسب موفقیت‌های تجاری و کاری است آشنا کنیم. پس اگر شما هم می‌خواهید در آینده‌ای نزدیک سطح زندگی خود را به‌صورت چشم‌گیری ارتقا دهید تا انتها با ما همراه باشید.

 منظور از دریافت نمایندگی فروش چیست؟

همه شرکت‌ها بعد از گذشت مدتی با تلاش و برنامه‌ریزی اصولی پیشرفت می‌کنند. اگر شرکت یا تولیدکننده‌ای بخواهد خدمات خود را به دیگر نقاط شهر یا کشور ارائه کند، با اعطای نمایندگی فروش این کار را انجام می‌دهد. در همین حین برخی افراد تصمیم می‌گیرند که کسب‌وکاری جدید را شروع کنند. در این زمان بهترین انتخابی که می‌توانند داشته باشند کسب نمایندگی فروش برند کورکو از تولیدکنندگان برتر و موفق خواهد بود. بااین‌وجود به نظر شما چه مزیت در این کار به نسبت شروع کسب‌وکار شخصی وجود دارد؟ نمایندگی‌های فروش چه خصوصیاتی دارند؟ انواع نمایندگی‌های فروش کدام است؟ و سؤالاتی از این قبیل که ذهن شما را درگیر می‌کند. در ادامه قصد داریم به‌تمامی این سؤالات پاسخ دهیم.

دریافت نمایندگی فروش با تنها چند کلیک ساده

معرفی انواع نمایندگی فروش

در حالت کلی نمایندگی‌های فروش به دودسته تقسیم‌بندی می‌شوند که شامل نمایندگی فروش عمده و نمایندگی خرده‌فروشی است. مثلاً فرض کنیم که قصد دارید نمایندگی فروش محصولات چرمی را به عهده بگیرید. اگر تمامی محصولات چرمی در فروشگاه خود را با تیراژ بالا بفروشید، نمایندگی فروش عمده به‌حساب می‌آیید. اگر شما با شرکت اصلی تولیدکننده چرم تنها برای اعطای نمایندگی کفش مذاکره کنید به‌عنوان نماینده خرده‌فروشی شرکت اصلی به شمار می‌روید.

تنها نکته‌ای که باید به خاطر داشته باشید این است که شما می‌توانید به‌عنوان خرده‌فروش محصول را از تولیدکننده دریافت کنید و به‌صورت مقطعی آن را به فروش برسانید. برای این کار نیازی به اخذ نمایندگی فروش از شرکت اصلی نیست.

حالت دیگر به صورتی است که مکانی که برای فروش محصولات یا خدمات شرکت تولیدکننده در نظر گرفته‌اید محدود و کوچک است، اما به دلایل مزایای که برند اصلی تولیدکننده دارد، می‌خواهید با برند اصلی به فعالیت خود ادامه دهید. در این شرایط انواع نمایندگی فروش برای شما معنا و مفهوم دیگری خواهد داشت. شما می‌توانید برای گرفتن نمایندگی فروش از شرکت اصلی تنها برای تعداد معدودی از محصولات قرارداد ببندید.

مزیت‌های دریافت نمایندگی فروش

شاید شروع کسب‌وکار شخصی هیجان‌انگیز و چالش‌برانگیز باشد، اما موانع و مشکلات زیادی بر سر راه تولیدکنندگان و صاحبان کسب‌وکار قرار دارد. تمامی این مشکلات باعث می‌شود که در شرایط کنونی هزینه گزاف و وقت زیادی برای شروع کسب‌وکاری ایده آل و سود ده موردنیاز باشد. بااین‌حال روش‌هایی نیز وجود دارد که به‌عنوان مسیر جایگزین و میانبر به افراد کمک می‌کند که کسب‌وکار شخصی خود را داشته باشند و درعین‌حال از مشکلات شروع کار جدید نیز در امان بمانند.

یکی از بهترین روش‌ها دریافت نمایندگی فروش از شرکت یا تولیدکننده‌ای موفق و مطرح است. مزیت‌های پذیرش نمایندگی فروش از شرکت‌های بزرگ متنوع است که در ادامه شما را با مهم‌ترین مزایای این کار آشنا می‌کنیم.

مشتریان شما را می‌شناسند

یکی از مشکلات و چالش‌های اصلی شروع کسب‌وکاری جدید، معرفی برند و نام تجاری محصولات یا خدمات تولیدشده به مشتریان است. تمامی مشاوران حوزه کسب‌وکار به افراد توصیه می‌کنند حداقل 6 ماه برای معرفی برند به مشتریان صبوری کنند. به نظر می‌رسد که زمان زیادی را باید برای معرفی برند به مشتری صرف کنید.

مزیتی که دریافت نمایندگی در اختیار افراد قرار می‌دهد این است که مشتریان کم‌وبیش محصولات تولیدشده و برند آن‌ها را می‌شناسند. این شناخت به مخاطبان شما حس اعتماد و علاقه برای خرید می‌دهد. به همین دلیل مدت‌زمانی که برای فروش مستمر کالا در نظر می‌گیرید، زمان کمتری خواهد بود. به همین دلیل در پلن کاری که برای درآمد خود در نظر گرفته‌اید مدت ماند سرمایه کمتری ثبت خواهد شد.

هزینه تبلیغات کمتر

شاید بپرسید این مورد چه تفاوتی با مزیت که در قبل به آن اشاره کردیم دارد؟ باید به شما بگوییم هرچه مشتریان دیرتر شما را بشناسند از دو جهت کسب‌وکار و سرمایه شما تحت تأثیر قرار می‌گیرد. اول آنکه مدت‌زمان بیشتری سرمایه شما در گردش نخواهد بود و دوم اینکه برای مدت‌زمان بیشتری مجبور هستید هزینه‌های جاری را از پس‌انداز شخصی پرداخت کنید. بااین‌وجود هرچه این زمان بیشتر طول بکشد شما مجبور هستید هزینه بیشتری را برای تبلیغات نیز متحمل شوید.

اگر بتوانید از تولیدکننده‌ای قدرتمند که محصولاتی شناخته‌شده در بازار مصرف دارد، برای اعطای نمایندگی فروش مذاکره کنید، تقریباً نیمی از مسیر را با آسانسوری قدرتمند طی خواهید کرد. این شرکت تمامی هزینه‌های اولیه را برای تبلیغات و معرفی برند به مشتری انجام داده است.

زمان خود را ذخیره کنید

همان‌طور که میدانید فارغ از هزینه‌هایی که برای تولید محصول یا خدماتی باکیفیت باید بپردازید، تولید محصولی مطابق با نیاز مشتریان واقعاً زمان‌بر است. متأسفانه این روزها دانش و تجهیزات لازم برای تولید محصولاتی باکیفیت به‌سختی به دست تولیدکنندگان می‌رسد. همین عامل نیز وقفه‌ی زمانی زیادی را به تولیدکننده تحمیل می‌کند.

با توجه به تمام نکات گفته‌شده به نظر شما هوشمندانه نیست که زمان خود را ذخیره کنید و از محصولات باکیفیتی که تولیدشده برای رونق کسب‌وکار خود بهره ببرید؟ استفاده از این روش مخصوصاً زمانی که سرمایه شما برای تولید محصول کافی نیست، بهترین گزینه شروع کار خواهد بود.

درگیر مجوزها نشوید

این روزها متأسفانه به دلیل سیستم اداری موجود، هر تولیدکننده‌ای برای دریافت مجوزهای لازم باید از هفت‌خان رستم بگذرد. شما به‌راحتی می‌توانید خود را از این نامه بازی‌های اداری و دریافت مجوز برای تولید محصولات خلاص کنید. تنها کار لازم این است که با دریافت نمایندگی فروش از شرکتی معتبر، کار دریافت مجوزها را به آن شرکت بسپارید.

شما برای دریافت نمایندگی تنها باید مجوزهای لازم برای فروش را از مراجع معتبر بگیرید و کار را شروع کنید. به همین راحتی!

مزیت دریافت نمایندگی فروش از کروکو

این شرکت یکی از تولیدکنندگان مطرح کشور است که با توجه به نیاز موجود برای ایجاد کسب‌وکار تصمیم به اعطای نمایندگی کروکو به افراد واجد شرایط دارد. علاوه بر مزیت‌های گفته‌شده مزایای دیگری نیز با دریافت نمایندگی از این شرکت شامل حال افراد می‌شود که در زیر به‌صورت خلاصه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

کروکو؛ برندی معتبر

همان‌طور که میدانید این برند سال‌های طولانی یکی از بهترین تولیدکنندگان محصولات چرمی کشور بوده و هست. به‌تازگی تولیدکنندگان این شرکت تصمیم به تولید محصولات باکیفیت دیگری نیز گرفته‌اند. همین موضوع اعتبار کروکو را تضمین می‌کند.

معتبر بودن برند یکی از عوامل مهم انتخاب شرکت برای دریافت نمایندگی است. ازآنجایی‌که استراتژی‌های کروکو مطابق با روند فروش و بازاریابی جهانی است، به‌صورت اصولی تمامی زیرساخت‌های شناخت برند برای مصرف‌کننده در این شرکت انجام می‌شود. به همین دلیل در زمان دریافت نمایندگی خیالتان از محصولاتی که به دست مشتریان می‌رسد راحت خواهد بود.

تأمین مستمر کالا؛ تعهدی که کروکو به شما می‌دهد

یکی از دغدغه‌های اصلی که همیشه گریبان گیر نمایندگان فروش است تأمین کالای موردنیاز برای تکامل فروشگاه آن‌ها خواهد بود. عموماً نمایندگان فروش همیشه با کسری کالا مواجه می‌شوند و علت اصلی این مشکل عدم هماهنگی میان تولیدکننده و فروشندگان است. خوشبختانه از این مشکلات در کروکو خبری نیست؛ تأمین کالا با دستگاهی منظم و مداوم برای نمایندگان فروش سرتاسر ایران به‌صورت مستمر در حال انجام است. پس نگرانی‌هایی از این بابت برای نمایندگان فروش وجود نخواهد داشت.

تبلیغات سراسری و یکپارچه

یکی از نیازهای دائمی جذب مشتری تبلیغات مستمر و باقاعده است. اگر می‌خواهید مشتریان قدیمی خود را حفظ کنید و علاوه بر آن مشتریان جدیدی نیز با محصولات شما آشنا شوند، نیاز به تبلیغات خلاقانه، اصولی و دائمی دارید. کروکو این کار را برای شما می‌کند. تیم بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ این شرکت به‌صورت دائمی در تلاش هستند که برند خود را به مشتریان معرفی کنند که در عین افزایش فروش، جذب مخاطب بیشتری نیز داشته باشند.

درآمدی مستمر می‌خواهید؛ نمایندگی فروش بگیرید

از دیگر مزیت‌های دریافت نمایندگی فروش از کروکو این است که شما بعد از گذشت مدتی کوتاه به درآمدی مطمئن و پایدار دست پیدا می‌کنید. دلایل مختلفی می‌تواند عامل این موضوع باشد که این دلایل شامل کیفیت بالای محصولات تولیدی، خدمات پس از فروش قابل‌اعتماد، قیمت و تخفیف‌های خوب و مواردی از این قبیل است.

تقویم آن‌هم از نوع بازرگانی و فروش

حتماً شما هم میدانید که برای داشتن فروشی خوب باید استراتژی‌های قوی و اصولی داشته باشید. یکی از مواردی که به‌عنوان نقشه راه بازاریابی و فروش شناخته می‌شود تقویم بازرگانی فروش است. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری از این تقویم داشته باشید تنها کافی است برای دریافت نمایندگی از کروکو اقدام کنید.

استفاده از نرم‌افزار یکپارچه فروش

یکی از کارهای وقت‌گیر و خسته‌کننده انبارداری و اعلام موجودی‌ها و کسری انبار است. این کار با استفاده از نرم‌افزاری یکپارچه که برای این کار آماده‌شده به‌راحتی انجام می‌شود. علاوه بر تمامی این‌ها با فروش هر محصول می‌توانید فاکتور خود را به‌صورت آنلاین در سامانه ثبت کنید.

دیگر مزیت‌هایی که با دریافت نمایندگی فروش از کروکو از آن بهره‌مند می‌شوید را در ادامه به شما معرفی می‌کنیم:

·        حتی شما هم از مزایای باشگاه مشتریان بهره‌مند می‌شوید؛

·        امور فناوری و اطلاعات شما با پشتیبان‌های ماهر و باتجربه به‌راحتی انجام می‌شود؛

·        شروع کسب‌وکاری کم ریسک با درآمدی تضمین‌شده؛

·        بهره‌مندی از مشاوره‌های اصولی و تخصصی برای فروش بهتر در فروشگاه‌ها؛

·        دریافت مشاوره‌های تخصصی برای مدیریت پرسنل و امور فروشگاه.

کلام آخر

همیشه شروع کسب‌وکاری جدید در عین لذت‌بخش بودن استرسی غیرقابل وصف دارد. نگرانی‌هایی از بابت روش و شروع تولید، انتخاب مکانی مناسب برای کار، میزان هزینه‌های جاری، خواب سرمایه و مواردی از این قبیل شروع هر کسب‌وکاری را با چالش‌هایی مواجه می‌کند. اگر شما هم برای شروع کسب‌وکار خود دچار دودلی و سردرگمی هستید، شاید بهتر باشد به دریافت نمایندگی فروش از شرکت‌های معتبر مثل کروکو نیز فکر کنید. دریافت نمایندگی از شرکت‌های تولیدکننده، روشی است که شما را به کسب درآمد نزدیک‌تر می‌کند.